Filters
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار 'تیر' '1399'

  0 بازدید استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل موسسه از روند پیشرفت پروژه مجتمع بین راهی امام رضا (ع) میرجاوه

  استاندار سیستان و بلوچستان و دکتر عیدی مدیر عامل موسسه عمران و توسعه رضوی از روند احداث پروژه زائر سرا و مجتمع خدماتی رفاهی امام رضا (ع) میرجاوه واقع در پایانه مرزی پاکستان بازدید و ضمن بررسی وضعیت موجود، برنامه های اجرایی تا اتمام پروژه را با هدف تسریع در روند کار تا مدت زمان باقی مانده تا ایام محرم و صفر و خدمت رسانی به زائرین پاکستانی تبیین کردند.

   

   

   

  "مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع) میرجاوه" با هدف خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در مرز ای...

  دریافت تقدیرنامه و تندیس چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت توسط موسسه عمران و توسعه رضوی
  0 دریافت تقدیرنامه و تندیس چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت توسط موسسه عمران و توسعه رضوی

  موسسه عمران و توسعه رضوی به جهت مشارکت درفرآیند چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت و بازخورد حاصله از ارزیابی و ممیزی فعالیت ها در سال 98، تقدیرنامه و تندیس چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت را دریافت کرد.

  ...
  جلسه کمیته حقوقی بازارهای آستان قدس رضوی برگزار شد.
  0 جلسه کمیته حقوقی بازارهای آستان قدس رضوی برگزار شد.

  جلسه کمیته حقوقی بازارهای آستان قدس رضوی با حضور آقای دکتر اکبری مدیرحقوقی سازمان اقتصادی رضوی و همکاران موسسه عمران و توسعه رضوی برگزار و تصمیمات لازم در این حوزه اخذ گردید.

  ...
  دیدار و گفت و گو مدیرعامل موسسه با مهندس واحدی، عضو سابق هیأت مدیره موسسه عمران و توسعه رضوی
  0 دیدار و گفت و گو مدیرعامل موسسه با مهندس واحدی، عضو سابق هیأت مدیره موسسه عمران و توسعه رضوی

  مهندس واحدی عضو سابق هیأت مدیره موسسه عمران و توسعه رضوی با حضور در دفتر مرکزی موسسه با دکتر عیدی مدیرعامل موسسه دیدار و گفت و گو کرد.

  ...
  بررسی اقدامات مورد نیاز جهت ایمن سازی بازارهای آستان قدس رضوی
  0 بررسی اقدامات مورد نیاز جهت ایمن سازی بازارهای آستان قدس رضوی

  جلسه بررسی اقدامات مورد نیاز برای ایمن سازی بازارهای آستان قدس رضوی با حضور مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی و مدیران و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

  ...
  مجتمع آهن آلات ضامن، تأمین کننده آهن آلات پروژه های بزرگ عمرانی کشور
  0 مجتمع آهن آلات ضامن، تأمین کننده آهن آلات پروژه های بزرگ عمرانی کشور

  مجتمع آهن‌آلات ضامن وابسته به موسسه عمران و توسعه رضوی با بیش از هجده سال تجربه موفق در زمینه تأمین آهن‌آلات موردنیاز پروژه‌های عمرانی بزرگ کشور در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع در حال فعالیت می‌باشد.

  تأمین آهن‌آلات موردنیاز تمامی پروژه‌های عمرانی آستان قدس رضوی همچون هتل قدس، ورزشگاه بیست و پنج هزارنفری امام رضا (ع)، شرکت‌های تابعه آستان قدس رضوی و همین‌طور پروژه‌های بزرگ بخش خصوصی مثل مجتمع تجاری اداری اطلس و بخشی از مشهد مال ازجمله پروژه‌های عظیمی است که مجتمع آهن‌آلات ضامن توانسته است با ...

  بازدید مدیرعامل موسسه از کارخانه تولید مصالح پرس خشک
  0 بازدید مدیرعامل موسسه از کارخانه تولید مصالح پرس خشک

  دکتر عیدی مدیر عامل موسسه از کارخانه تولید مصالح پرس خشک بازدید کرد.

  ...
  152 بازدید مدیرعامل موسسه از روند پیشرفت پروژه مجتمع بین راهی امام رضا (ع) میرجاوه

  دکتر عیدی مدیر عامل موسسه از روند احداث پروژه زائر سرا و مجتمع خدماتی رفاهی امام رضا (ع) میرجاوه واقع در پایانه مرزی پاکستان بازدید و ضمن بررسی وضعیت موجود، برنامه های اجرایی تا اتمام پروژه را با هدف تسریع در روند کار تا مدت زمان باقی مانده تا ایام محرم و صفر و خدمت رسانی به زائرین پاکستانی تبیین کرد.

   

   

   

  "مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع) میرجاوه" با هدف خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در مرز ایران و پاکستان توسط موسسه عمران و توسعه رضوی در حال...

  0 جلسه بررسی ایمنی بازارهای آستان قدس رضوی با حضور مدیرعامل موسسه برگزار شد.

  جلسه بررسی و گفتگو در خصوص موضوعات پیرامون ایمنی بازارهای آستان قدس رضوی با اولویت بازار امام رضا (ع) و با حضور مدیرعامل و همکاران موسسه برگزار شد.

   

   

   

  گفتنی است مدیریت و بهره برداری از 17 بازار آستان قدس رضوی که شامل 7 هزار باب مغازه می باشد بر عهده موسسه عمران و توسعه رضوی است که با بهسازی و نگه داشت مناسب و ایجاد فضای های فرهنگی آرام برای مخاطبان در این بازارهای بزرگ و پر تردد علاوه بر اینکه برای فروشندگان و صاحبان صنوف مختلف شاغل در این بازارها امکان ارتباط بهتر با خریداران را فر...

  بازدید مدیرعامل موسسه از مجتمع آموزشی امام رضا (ع) انابد
  0 بازدید مدیرعامل موسسه از مجتمع آموزشی امام رضا (ع) انابد

    دکتر عیدی مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از پروژه مجتمع آموزشی امام رضا (ع) انابد بازدید کرد.

    " مجتمع آموزشی امام رضا (ع) انابد " با هدف خدمت رسانی به هم میهنان عزیز توسط موسسه عمران و توسعه رضوی در شهر انابد احداث شده است که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید..

  ...