Filters
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار 'خرداد' '1399'

  بازدید مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از پروژه مجتمع بین راهی امام رضا (ع) میرجاوه
  0 بازدید مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از پروژه مجتمع بین راهی امام رضا (ع) میرجاوه

    گفتنی است با عنایت به تأکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی و همزمان با دستور ویژه مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی مبنی بر ضرورت اتمام و بهره‌برداری پروژه‌های در حال احداث توسط موسسه، پروژه مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع) میرجاوه به عنوان بزرگترین مجتمع بین راهی که تاکنون توسط آستان قدس رضوی در کشور ساخته شده، با سرعت و کیفیت بالا درحال احداث می باشد.

    "مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع) میرجاوه" با هدف خدمت رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در مرز ایران و پاکستان توسط مو...

  تولید یک میلیون و صد هزار ماسک یکبار مصرف بهداشتی توسط معین اقتصادی شهرستان چناران
  0 تولید یک میلیون و صد هزار ماسک یکبار مصرف بهداشتی توسط معین اقتصادی شهرستان چناران

    پیرو دستور مقام معظم رهبری و نظر تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر تولید حداکثری ماسک با کیفیت بالا جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کارگاه های تولید ماسک ایجاد شده توسط موسسه عمران و توسعه رضوی در شهرستان چناران شروع به تولید ماسک سه لایه بهداشتی دارای فیکسر کردند.

    بر این اساس تا کنون یک میلیون و صد هزار ماسک یکبار مصرف بهداشتی در این کارگاه ها تولید که با استقبال گسترده مصرف کنندگان مواجه شده است.

  ...
  برگزاری نشست نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با فرمانده بسيج سپاه حضرت ابوالفضل (ع)
  0 برگزاری نشست نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با فرمانده بسيج سپاه حضرت ابوالفضل (ع)

    برگزاری نشست نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با سردار كشكولی فرمانده بسيج سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان و سرهنگ جهانبخش مسئول بسيج سازندگی اين استان در خصوص بررسی و همكاری در موارد پيشرفت منطقه ای که مقررگردید در روز پنجشنبه 12 تير ماه به مناسبت ميلاد با سعادت امام رضا (ع) قرارداد ايجاد بيش از سيصد جايگاه دام سبك متقاضيان اشتغال مناطق سيل زده استان لرستان با همكاری بسيج سازندگی در قالب گروه های جهادی امضاء و عمليات احداث آغاز گردد.

  ...
  جلسه بررسی مسائل مرتبط با طرح بهسازی معبر شمالی و محدوده بازار امام رضا (ع) برگزار شد
  0 جلسه بررسی مسائل مرتبط با طرح بهسازی معبر شمالی و محدوده بازار امام رضا (ع) برگزار شد

    برگزاری جلسه بررسی مسائل مرتبط با طرح بهسازی معبر شمالی و محدوده بازار امام رضا (ع) با حضور نمایندگان حوزه معاونت فنی و پشتیبانی موسسه عمران و توسعه رضوی، شهرداری ثامن، سازمان حمل‌ونقل و ترافیک، مشاوران معماری و شهرسازی شهردار مشهد و هیئت‌ مدیره بازار امام رضا (ع) در محل شهرداری ثامن برگزار شد.

    در این جلسه در خصوص بررسی و اعلام مشخصات فنی عملیات بهسازی معبر شمالی مجاور بازار و مکان‌یابی احداث سرویس بهداشتی، بارانداز، پارکینگ خودرو و موتورسیکلت و دوچرخه در محدوده طرح باهدف خدمت‌رسانی و کاهش...

  جلسه نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با سرپرست بانك قرض الحسنه مهر ايران
  0 جلسه نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با سرپرست بانك قرض الحسنه مهر ايران

    برگزاری جلسه نماینده مديريت پيشرفت منطقه ای استان لرستان با حضور تسهيلگران شهرستان های چگنی و پلدختر با سرپرست بانك قرض الحسنه مهر ايران استان لرستان و مسئول اعتبارات اين بانك در خصوص تكميل پرونده متقاضيان وام اشتغال مورد بحث و بررسی قرارگرفت و مقرر شد در روز پنجشنبه 12 تير ماه به مناسبت ميلاد با سعادت امام رضا (ع) پرداخت وام اشتغال سيل زدگان استان لرستان همزمان با افتتاح باجه بانك مهر ايران شهرستان چگنی در دو شهرستان چگنی و پلدختر آغاز گردد.

  ...
  حضور معاون فنی موسسه در پروژه مجتمع بین راهی امام رضا(ع) میرجاوه
  0 حضور معاون فنی موسسه در پروژه مجتمع بین راهی امام رضا(ع) میرجاوه

    مهندس بورنگ معاون فنی موسسه با حضور در پروژه مجتمع بین راهی امام رضا(ع) میرجاوه، آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه را بررسی کرد.

    گفتنی است با عنایت به تأکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی و همزمان با دستور ویژه مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی مبنی بر ضرورت اتمام و بهره‌برداری هرچه سریعتر پروژه‌های در حال احداث توسط موسسه، دکتر عیدی مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی طی حکمی مهندس جعفر بورنگ را با حفظ سِمت، به‌عنوان "مدير پروژه مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع) میرجاوه" کرد.

    "مجتمع بین‌راهی امام رضا (ع...

  دستیابی به دانش استفاده از ضایعات خشک بلوک‌های سبک اتوکلاو شده در تصفیه آب و فاضلاب در کارخانه هبلکس بیرجند
  0 دستیابی به دانش استفاده از ضایعات خشک بلوک‌های سبک اتوکلاو شده در تصفیه آب و فاضلاب در کارخانه هبلکس بیرجند

    در دنیای امروز به دلیل کمبود منابع آب، تصفیه فاضلاب و همچنین تصفیه آب از اهمیت زیادی برخوردار است. برای انجام این کار روش‌ها و فناوری‌های مختلفی وجود دارد که استفاده از هرکدام باعث بهبود کیفیت آب یا فاضلاب تصفیه‌شده می‌شود.

    در این راستا تیم تحقیقاتی کارخانه هبلکس بیرجند برای اولین بار در کشور با انجام فعالیت تحقیقاتی مشترک با تصفیه‌خانه آب شهرک صنعتی بیرجند، موفق به دستیابی به روشی جدید در تصفیه آب با به‌کارگیری ضایعات AAC شده است. فیلتر CAAC یک ماده سبک جدید (LWA) می‌باشد که می‌تواند در چ...

  بازدید سرزده مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از عملیات تکمیل و بهره برداری از هتل قدس
  0 بازدید سرزده مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از عملیات تکمیل و بهره برداری از هتل قدس

    گفتنی است هتل قدس به عنوان نزدیک ترین هتل به بارگاه منور امام رضا (ع) در خیابان میرزای شیرازی، در زمینی به مساحت 8700 مترمربع و با زیربنایی بالغ بر 68000 مترمربع دارای چهار طبقه اقامتی شامل 224 اتاق و2طبقه تجاری شامل مرکز فروش سوغات ایرانی با حضور برندهای مطرح و فوت کرت با مساحتی بالغ بر 2000 مترمربع است که عملیات عمرانی آن توسط موسسه عمران و توسعه رضوی در حال انجام است و در آینده ای نزدیک آماده میزبانی از زائران حضرت رضا (ع) خواهد شد.

  ...
  بازدید سرزده مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از قصرالضیافه
  0 بازدید سرزده مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از قصرالضیافه

    مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی به صورت سرزده از قصرالضیافه و نحوه ارائه خدمات این مجموعه به مسافران و زائران امام رضا (ع) بعد از بازگشایی مجدد اماکن اقامتی با رعایت پروتکل های بهداشتی ایام شیوع ویروس کرونا بازدید کرد

  ...
  ضدعفونی ساختمان اداری موسسه عمران و توسعه رضوی با هدف مقابله با ویروس کرونا
  0 ضدعفونی ساختمان اداری موسسه عمران و توسعه رضوی با هدف مقابله با ویروس کرونا

  عملیات ضدعفونی ساختمان اداری موسسه عمران و توسعه رضوی با هدف مقابله با ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفت.

  ...