Filters
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار 'اردیبهشت' '1398'

  تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران آستان: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.
  823 تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران آستان: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.

  تولیت معزز آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه هرجا رویکرد انقلابی وجود داشته موفق بوده ایم، گفتند: فرمایشات امام خمینی(ره)، حکم مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در اجلاس مدیران آستان قدس رضوی که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به تلاش‌‎های صورت گرفته در دوران تولیت آیت الله واعظ طبسی اظهار کردند: ان‌شاءالله 37 سال مدیریت قوی، مثال زدنی، با اخلاص و خدمات خالصانه و ماندگار آیت الله واعظ طبسی مورد قبول ح...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: اقدامات کارخانه هبلکس رضوی باعث "رونق تولید" و "کارآفرینی" خواهد شد
  838 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: اقدامات کارخانه هبلکس رضوی باعث "رونق تولید" و "کارآفرینی" خواهد شد

  دوشنبه 30 اردیبهشت ماه، مديرعامل سازمان با کارکنان کارخانه هبلکس رضوی بیرجند ديدار و گفتگو كرد.

  در ابتدای این دیدار مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: مردم بیرجند به 3 خصوصیت بارز معروف هستند، صداقت، خوش رویی و خون گرمی. باعث افتخار من است که در مدت کوتاه مسئولیت خودم در این سازمان که نزدیک به 2 ماه از آن می گذرد، تا کنون سه مرتبه برای بازدید از پروژه های عام المنفعه ای که در این منطقه داریم و همینطور بازدید از کارخانه هبلکس ...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: به صورت ماهانه مسائل مرتبط با بازار امام رضا (ع) را پیگیری خواهم کرد.
  1017 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: به صورت ماهانه مسائل مرتبط با بازار امام رضا (ع) را پیگیری خواهم کرد.

  ظهر روز شنبه 28 اردیبهشت ماه، مديرعامل سازمان با اعضاء هيأت مديره بازار امام رضا (ع) ديدار و گفتگو كرد.

  گفتنی است در ابتدا این دیدار اعضاء هیأت مدیره بازار امام رضا (ع) به بیان نظرات و مشکلات موجود در بازار پرداختند و ضمن قدردانی از فعالیت ها و پیشتیبانی های صورت گرفته از سوی سازمان، همکاری و همراهی سازمان با هیأت مدیره بازار را امری حیاتی برای خدمت رسانی شایسته به زائران و مشتریان دانستند.

  در ادامه مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی ضمن بیان نقش تأثیرگذار بازاریان در ابتدای انقل...

  جلسه مديرعامل سازمان با حجت الاسلام گناباي نژاد، رئيس سازمان فرهنگي آستان قدس رضوي برگزار شد.
  793 جلسه مديرعامل سازمان با حجت الاسلام گناباي نژاد، رئيس سازمان فرهنگي آستان قدس رضوي برگزار شد.

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: سازمان عمران و توسعه رضوی در طول فعالیت 27 ساله خود همواره به عنوان یک بازوی اجرایی چابک و توانمند برای اجرای پروژه های استراتژیک و بر زمین مانده آستان قدس رضوی ایفای نقش کرده است و از این رو دارای تجربه فنی و مهندسی ارزشمندی است.

  حجت الاسلام گنابادی نژاد نیز ضمن قدردانی از فعالیت های عمرانی عام المنفعه صورت گرفته از سوی سازمان افزود: حفظ تعاملات فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: یکی از مأموریت های اصلی سازمان برنامه ریزی برای بهسازی بافت فرسوده شهر مشهد است.
  817 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: یکی از مأموریت های اصلی سازمان برنامه ریزی برای بهسازی بافت فرسوده شهر مشهد است.

  جلسه مدیرعامل سازمان با مهندس فیضی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه مهندس فیضی با تبیین اهمیت موضوع ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد بیان کرد: جایگاه و اعتبار آستان قدس رضوی بدون شک میتواند تأثیر زیادی در بازسازی فضاهای فرسوده حاشیه شهر داشته باشد. ما نیز در مجموعه شهرداری این آمادگی را داریم تا به کمک آستان قدس رضوی نسبت به بهبود شرایط موجود در این مناطق برنامه ریزی و فعالیت نماییم.

  مهندس اکبریان مدیرعام...

  تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند
  813 تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت معزز آستان قدس رضوی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی دیدار کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در مراسم دیدار با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفتند: هر کسی در هر کاری باید جایگاه خود را بسیار مهم بداند و آن را ارج نهد و تمام تلاش خود را برای انجام آن به بهترین نحو ممکن به کار گیرد.

  ایشان افزودند: در زندگی به...

  مهندس كاوه فريدي به عنوان مدير دفتر نمايندگي خراسان جنوبي موسسه عمران و توسعه رضوي منصوب شد
  120 مهندس كاوه فريدي به عنوان مدير دفتر نمايندگي خراسان جنوبي موسسه عمران و توسعه رضوي منصوب شد

  در راستاي ارتقاء و تمركز خدمات سازمان در حوزه خراسان جنوبي، مهندس كاوه فريدي به عنوان مدير دفتر نمايندگي خراسان جنوبي موسسه عمران و توسعه رضوي منصوب شد.

  مديرعامل سازمان عمران و توسعه رضوي در جلسه شوراي اداري دفتر نمايندگي سازمان در خراسان جنوبي ضمن تأكيد بر ارتقاء كيفيت و سرعت ارائه خدمات گفت: بايد به گونه اي برنامه ريزي انجام شود تا فعاليت هاي سازمان در منطقه از پروژه هايي كه صرفا رويكرد عمراني دارد خارج و به سمت فعاليت هاي توسعه محور و آبادگر پيش رود. از اين رو مهندس فريدي را كه از نيروهاي جو...