Filters
  Preferences
  جستجو

  بازتاب خبری تولید پوکه ساختمانی AAC با فرآوری ضایعات در کارخانه هبلکس رضوی در پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی(آستان نیوز)

  بازتاب خبری تولید پوکه ساختمانی AAC با فرآوری ضایعات در کارخانه هبلکس رضوی در پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی(آستان نیوز)

  طرح تولید پوكه ساختمانی AAC در کارخانه هبلکس رضوی بیرجند اجرا شد.
  مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی از اجرای طرح فرآوری ضایعات هبلکس و تولید پوکه ساختمانی در کارخانه هبلکس رضوی بیرجند خبر داد.
  دکتر مهدی قربانی در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: با همت کارکنان سخت‌کوش کارخانه هبلکس رضوی در بیرجند و دانش بومی، این سیستم طراحی و عملیاتی شده است.
  او با اشاره به تولید محصولات از ضایعات در این کارخانه خاطرنشان کرد: این موسسه با تدابیر اتخاذ شده و با استفاده از دستگاه‌ها و ماشين‌آلات موجود در کارخانه، از ضایعات محصولات کارخانه هبلکس رضوی در بیرجند، پوكه ساختمانی AAC تولید و به سبد محصولات کارخانه اضافه کرده است.
  مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی با تاکید بر این‌که افزایش کیفیت محصولات یکی از اولویت‌های این مجموعه است، گفت: با بررسی‌های انجام شده و رصد بازخورد مشتریان، مشخص شد که حذف پودر و خاک موجود در پوكه، موجب افزایش سطح کیفی و جلب رضایت مصرف‌کنندگان می‌شود؛ به همین منظور نسبت به طراحي و ساخت آزمايشي كانال پوكه و ناودان گردگیر اقدام شد.
  او افزود: پس از تست، تکمیل طرح نهایی و در نهایت تایید نمونه آزمایشگاهی، سیستم اتومات جداکننده خاک از پوكه، ساخت و نصب شده که اکنون مورد بهره‌رداری قرار گرفته است. که تولید سالانه پوکه 6000 متر مکعب محصول خواهد بود.
  قربانی با اشاره به تولید سالانه 150000 متر مکعب بلوک بتنی سبک اتوکلاو شده توسط موسسه عمران و توسعه رضوی تصریح کرد: محصولات کارخانه هبلکس رضوی در بیرجند شامل بلوک هبلکس و در آینده ای نزدیک انواع پنل های مسلح می باشد که علاوه‌بر تامین نیاز داخل، به کشورهایی همچون قزاقستان، ارمنستان، پاکستان، افغانستان و عراق هم صادر می‌شود.
  او ادامه داد: محصولات تولیدی کارخانه بیرجند با استفاده از مواد اولیه مرغوب با تکیه بر مهندسین جوان و متخصص از نظر پارامتر های کیفی بهترین محصول تولیدی در کشور مطابق با استاندارد های موجود می باشد و همچنین این مجموعه نقش بسزایی در گسترش این محصول نوین در سطح کشور ایفا می کند.

  نظر خود را وارد نمایید.