Filters
  Preferences
  جستجو

  بازتاب خبری افتتاح سالن ورزشی چند منظوره امام رضا علیه السلام در روستای محمد آباد آستانه(شهرستان رشتخوار) در پایگاه خبری آستان قدس رضوی(آستان نیوز)

  بازتاب خبری افتتاح سالن ورزشی چند منظوره امام رضا علیه السلام در روستای محمد آباد آستانه(شهرستان رشتخوار) در پایگاه خبری آستان قدس رضوی(آستان نیوز)

  سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) با حضور معاون عمرانی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی در روستای محمدآباد آستانه از توابع شهرستان رشتخوار به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش آستان نیوز، محمدکاظم ملازم‌الحسینی در مراسم افتتاح این پروژه که با حضور اهالی روستای محمدآباد آستانه برگزار شد، اظهار کرد: این سالن ورزشی فاخر با سرمایه‌گذاری آستان قدس رضوی و پیگیری‌های دهیاری روستا و شورای اسلامی شهرستان احداث و افتتاح شده است.
  وی تأکید کرد: این روستا به لحاظ نیروی انسانی در حوزه ورزش از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است، از همین رو با توجه به امکانات فراهم شده در این مجموعه ورزشی امیدواریم شاهد کسب موفقیت‌های بزرگ از سوی جوانان این روستا در رشته‌های مختلف ورزشی باشیم.
  معاون عمرانی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) در یک هزار و 450 مترمربع زیربنا و 150 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، در رده کیفی ممتاز ساخته شده است.
  حسین باهوش، فرماندار شهرستان رشتخوار نیز ضمن قدردانی از ساخت این سالن ورزشی چندمنظوره توسط آستان قدس رضوی گفت: با افتتاح این سالن ورزشی چندمنظوره، استعدادهای بالقوه بسیاری از جوانان این روستا به حالت بالفعل تبدیل خواهد شد.
  گفتنی است سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) با برگزاری مسابقه فوتسال بین دو تیم روستای محمدآباد آستانه به بهره‌برداری رسید.

  نظر خود را وارد نمایید.