Filters
  Preferences
  جستجو

  افتتاح و تحویل سالن ورزشی چند منظوره امام رضا علیه السلام

  افتتاح و تحویل سالن ورزشی چند منظوره امام رضا علیه السلام

  همزمان با فرا رسیدن شب میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع)، سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) با حضور معاون عمرانی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی، مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره وری موقوفات رضوی و مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی در روستای محمدآباد آستانه از توابع شهرستان رشتخوار به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش آستان نیوز، محمدکاظم ملازم‌الحسینی در مراسم افتتاح این پروژه که به همت موسسه عمران و توسعه رضوی در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع احداث شده است، اظهار کرد: این سالن ورزشی فاخر با سرمایه‌گذاری آستان قدس رضوی و پیگیری‌های دهیاری روستا و شورای اسلامی شهرستان احداث و افتتاح شده است.
  وی تأکید کرد: این روستا به لحاظ نیروی انسانی در حوزه ورزش از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است، از همین رو با توجه به امکانات فراهم شده در این مجموعه ورزشی امیدواریم شاهد کسب موفقیت‌های بزرگ از سوی جوانان این روستا در رشته‌های مختلف ورزشی باشیم.

  در بخش دیگری از این مراسم مهدی قربانی، مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی ضمن اشاره به تاکیدات قائم مقام آستان قدس رضوی مبنی بر احداث مجموعه ای با کیفیت در این منطقه محروم، خاطرنشان کرد: سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) در یک هزار و 450 مترمربع زیربنا و 150 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، در رده کیفی ممتاز ساخته شده است و براساس برنامه ریزی صورت گرفته جهت بهره برداری تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گردیده است تا نوجوانان و جوانان پرشور روستا محمدآباد آستانه بتوانند در رشته های ورزشی مورد علاقه خود فعالیت کنند.
  حسین باهوش، فرماندار شهرستان رشتخوار نیز ضمن قدردانی از ساخت این سالن ورزشی چندمنظوره توسط آستان قدس رضوی گفت: با افتتاح این سالن ورزشی چندمنظوره، استعدادهای بالقوه بسیاری از جوانان این روستا به حالت بالفعل تبدیل خواهد شد.

  سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع)، با تلاش موسسه عمران و توسعه رضوی ساخته شده است و شامل یک سالن ورزشی به مساحت هزار متر مربع است که برای رشته‌هایی همچون والیبال، هندبال، فوتسال و بسکتبال در اختیار مردم این منطقه قرار گرفت. همچنین فضایی به مساحت 500 مترمربع برای ساختمان‌های جانبی شامل فضای اداری، رختکن، تاسیسات، انبار و سرویس‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است.
  گفتنی است سالن ورزشی چندمنظوره امام رضا(ع) با برگزاری مسابقه فوتسال بین دو تیم روستای محمدآباد آستانه به بهره‌برداری رسید.

  نظر خود را وارد نمایید.