Filters
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس: رویکرد جدید آستان قدس رضوی نسبت به بازآفرینی حاشیه شهر مشهد تحسین‌برانگیز است.
  0 رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس: رویکرد جدید آستان قدس رضوی نسبت به بازآفرینی حاشیه شهر مشهد تحسین‌برانگیز است.

  احمدنوروزی رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه اخیرا جلسه‌ای با محوریت بازآفرینی محله کوی انصار در شهرک شهید رجایی و چند محله دیگر با مدیران آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهارکرد: با توجه به خط مشی تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری برای آستان قدس رضوی درخصوص کمک به اقشار محروم جامعه و رویکرد مناسب آستان قدس نسبت به این اقشار، جلسه خوبی داشتیم.

  وی افزود: مدیریت شهری و آستان قدس رضوی در کلیات بازآفرینی با یکدیگر توافق دارند و امیدواریم این توافقات هرچه سریعتر اجرایی ...

  معاون وزیر راه و شهرسازی از نقش تعیین کننده آستان قدس در بازآفرینی بافت های فرسوده شهر مشهد خبر داد
  0 معاون وزیر راه و شهرسازی از نقش تعیین کننده آستان قدس در بازآفرینی بافت های فرسوده شهر مشهد خبر داد

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در جلسه راهبردی مدیریت ظرفیت ها و منابع مشترک برای بازآفرینی شهری مشهد مقدس با بیان اینکه آستان قدس رضوی دستگاهی تعیین‌کننده در زمینه بازآفرینی شهری است، گفت: افراد زیادی اقدام به ساخت و ساز در اراضی موقوفه آستان قدس رضوی کرده‌اند، بنابراین آستان قدس رضوی می‌تواند با کمک و مساعدت به اقشار محروم در این مناطق حداکثر تسهیلات را برای آن‌ها منظور کند تا شاهد تسریع در نوسازی و بهسازی بافت‌های ناکارآمد باشیم.

  مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ای...

  احکام نائب رئیس و دبیر کمیته های "فنی"، "تعالی و تحول سازمانی"، "مالی و اقتصادی " و مدیر پیگیری و اجرایی توسط مدیرعامل سازمان اعطا گردید.
  0 احکام نائب رئیس و دبیر کمیته های "فنی"، "تعالی و تحول سازمانی"، "مالی و اقتصادی " و مدیر پیگیری و اجرایی توسط مدیرعامل سازمان اعطا گردید.

  - اهتمام به رشد و توانمندسازي سرمايه انساني به عنوان ارزشمندترين ظرفيت محركه ي سازمان - اتخاذ وحدت رويه در اجراي فرايندهاي اداري در حوزه امور داخلي موسسه در کمیته "تعالی و تحول سازمانی" - بهره گيري از كارشناسان، مشاوران و پيمانكاران واجد صلاحيت - استفاده صحيح از امكانات و منابع - توجه به آيين نامه ها و مشخصات فني و به روز دنيا در ضمن رعايت الگوها و تجربيات بومي به ويژه الگوي معماري اسلامي ايراني در کمیته "فنی" - ایجاد زمينه افزايش و تنوع بخشي منابع و كاهش مصارف - تدقيق سوگيري فعاليتهاي موسسه به...

  تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار مدیران سازمان اقتصادی رضوی تأکید کردند: توجه به افزایش کیفیت تولیدات با در نظر گرفتن منافع مردم در شرکت‌های آستان قدس رضوی
  0 تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار مدیران سازمان اقتصادی رضوی تأکید کردند: توجه به افزایش کیفیت تولیدات با در نظر گرفتن منافع مردم در شرکت‌های آستان قدس رضوی

  حجت الاسلام والمسلمین احمدمروی در دیدار با مدیران سازمان اقتصادی رضوی اظهار کردند: کیفیت مسئله بسیار مهمی است که در تولیدات شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، ایمان داریم که در صورت در نظر گرفتن منافع مردم، خداوند برکت خواهد داد.

  ایشان افزودند: یک نگاه در مسائل اقتصادی صرفاً متمرکز بر سود است و به هیچ مسئله دیگری توجه ندارد اما آستان قدس رضوی برخلاف این نگاه سودمحور نیست و در هر فعالیت اقتصادی، رضایت حضرت رضا(ع) برای ما اهمیت دارد. 🔹حجت الاسلام والمسلمین مر...

  تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران آستان: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.
  0 تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران آستان: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.

  تولیت معزز آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه هرجا رویکرد انقلابی وجود داشته موفق بوده ایم، گفتند: فرمایشات امام خمینی(ره)، حکم مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند بالادستی آستان قدس رضوی است.

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در اجلاس مدیران آستان قدس رضوی که در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به تلاش‌‎های صورت گرفته در دوران تولیت آیت الله واعظ طبسی اظهار کردند: ان‌شاءالله 37 سال مدیریت قوی، مثال زدنی، با اخلاص و خدمات خالصانه و ماندگار آیت الله واعظ طبسی مورد قبول ح...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: اقدامات کارخانه هبلکس رضوی باعث "رونق تولید" و "کارآفرینی" خواهد شد
  0 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: اقدامات کارخانه هبلکس رضوی باعث "رونق تولید" و "کارآفرینی" خواهد شد

  دوشنبه 30 اردیبهشت ماه، مديرعامل سازمان با کارکنان کارخانه هبلکس رضوی بیرجند ديدار و گفتگو كرد.

  در ابتدای این دیدار مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: مردم بیرجند به 3 خصوصیت بارز معروف هستند، صداقت، خوش رویی و خون گرمی. باعث افتخار من است که در مدت کوتاه مسئولیت خودم در این سازمان که نزدیک به 2 ماه از آن می گذرد، تا کنون سه مرتبه برای بازدید از پروژه های عام المنفعه ای که در این منطقه داریم و همینطور بازدید از کارخانه هبلکس ...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: به صورت ماهانه مسائل مرتبط با بازار امام رضا (ع) را پیگیری خواهم کرد.
  0 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: به صورت ماهانه مسائل مرتبط با بازار امام رضا (ع) را پیگیری خواهم کرد.

  ظهر روز شنبه 28 اردیبهشت ماه، مديرعامل سازمان با اعضاء هيأت مديره بازار امام رضا (ع) ديدار و گفتگو كرد.

  گفتنی است در ابتدا این دیدار اعضاء هیأت مدیره بازار امام رضا (ع) به بیان نظرات و مشکلات موجود در بازار پرداختند و ضمن قدردانی از فعالیت ها و پیشتیبانی های صورت گرفته از سوی سازمان، همکاری و همراهی سازمان با هیأت مدیره بازار را امری حیاتی برای خدمت رسانی شایسته به زائران و مشتریان دانستند.

  در ادامه مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی ضمن بیان نقش تأثیرگذار بازاریان در ابتدای انقل...

  جلسه مديرعامل سازمان با حجت الاسلام گناباي نژاد، رئيس سازمان فرهنگي آستان قدس رضوي برگزار شد.
  0 جلسه مديرعامل سازمان با حجت الاسلام گناباي نژاد، رئيس سازمان فرهنگي آستان قدس رضوي برگزار شد.

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: سازمان عمران و توسعه رضوی در طول فعالیت 27 ساله خود همواره به عنوان یک بازوی اجرایی چابک و توانمند برای اجرای پروژه های استراتژیک و بر زمین مانده آستان قدس رضوی ایفای نقش کرده است و از این رو دارای تجربه فنی و مهندسی ارزشمندی است.

  حجت الاسلام گنابادی نژاد نیز ضمن قدردانی از فعالیت های عمرانی عام المنفعه صورت گرفته از سوی سازمان افزود: حفظ تعاملات فرهنگی و اجتماعی سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با...

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: یکی از مأموریت های اصلی سازمان برنامه ریزی برای بهسازی بافت فرسوده شهر مشهد است.
  0 مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: یکی از مأموریت های اصلی سازمان برنامه ریزی برای بهسازی بافت فرسوده شهر مشهد است.

  جلسه مدیرعامل سازمان با مهندس فیضی، عضو شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار برگزار شد.

  در ابتدای این جلسه مهندس فیضی با تبیین اهمیت موضوع ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر مشهد بیان کرد: جایگاه و اعتبار آستان قدس رضوی بدون شک میتواند تأثیر زیادی در بازسازی فضاهای فرسوده حاشیه شهر داشته باشد. ما نیز در مجموعه شهرداری این آمادگی را داریم تا به کمک آستان قدس رضوی نسبت به بهبود شرایط موجود در این مناطق برنامه ریزی و فعالیت نماییم.

  مهندس اکبریان مدیرعام...

  تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند
  1 تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت معزز آستان قدس رضوی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی دیدار کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در مراسم دیدار با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفتند: هر کسی در هر کاری باید جایگاه خود را بسیار مهم بداند و آن را ارج نهد و تمام تلاش خود را برای انجام آن به بهترین نحو ممکن به کار گیرد.

  ایشان افزودند: در زندگی به...