Filters
  Preferences
  جستجو

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: پرسنل "قصرالضیافه" افتخار خادمی زائران امام رضا (ع) را دارند.

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی: پرسنل "قصرالضیافه" افتخار خادمی زائران امام رضا (ع) را دارند.

  مراسم تكريم و معارفه سرپرست هتل قصرالضيافه با حضور مديرعامل سازمان عمران و توسعه رضوي برگزار شد.

  در اين مراسم از زحمات آقاي قدمياري تقدير و آقاي شرفاء به عنوان سرپرست هتل منصوب شد.

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست هتل قصرالضيافه ضمن تبریک عید قربان و دهه ولایت اظهار کرد: روز عرفه و عید قربان مخصوص دین اسلام نیست و سایر ادیان الهی نیز به این دو روز احترام می گذارند. در روز عرفه همانطور که نام عرفه هم از شناخت می آید، انسان خودش را باز می شناسد. امیدوار هستیم که ما نیز از برکات این ایام بهره مند شویم.

  مهندس اکبریان در ادامه فضای فعالیت در هتل قصرالضیافه را مقدس برشمرد و افزود: این مکان جزئی از فضای ملکوتی بارگاه منور حضرت رضا (ع) است که کارکنان آن نیز همچون خادمان حرم مطهر رضوی میزبان زائران هستند. اعتقاد داریم سطح ارائه خدمات باید به درجه ای برسد که زائران به همان اندازه که شوق حضور در مهمانسرای حضرت و استفاده از غذای متبرک را دارند، اشتیاق یک شب اقامت در این هتل را در دل داشته باشند. برای رسیدن به این سطح باید تمامی شئونات میزبانی و خادمی زائران حضرت رضا (ع) را رعایت کنیم.

  مدیرعامل سازمان در پایان ضمن قدردانی از زحمات مرتضی قدمیاری در مدت انجام خدمت در هتل قصرالضیافه، برای وحید شرفاء در انجام مأموریت های محوله آرزوی موفقیت کرد و گفت: از معاونین محترم سازمان انتظار می رود به تناسب همین نگاه و هدفی که برای جایگاه هتل قصرالضیافه متصور شده ایم، عملیات بازسازی هتل را جهت میزبانی و ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت و استاندارد به زائران امام رضا (ع) در دستور کار قرار دهند.

  نظر خود را وارد نمایید.