Filters
  Preferences
  جستجو

  حجت الاسلام و المسلمین مظفرتاجی امام جمعه چناران با مدیرعامل سازمان و هیأت همراه به عنوان معین اقتصادی منطقه چناران دیدار و گفتگو کرد

  حجت الاسلام و المسلمین مظفرتاجی امام جمعه چناران با مدیرعامل سازمان و هیأت همراه به عنوان معین اقتصادی منطقه چناران دیدار و گفتگو کرد

  مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی در دیدار با امام جمعه چناران:

  شورای معین اقتصادی شهرستان چناران هر دوهفته یکبار تشکیل میگردد

  صبح روز دوشنبه دوم اردیبهشت امام جمعه چناران با مدیرعامل سازمان و هیأت همراه به عنوان معین اقتصادی منطقه چناران دیدار و در خصوص نحوه طراحی و برنامه ریزی سند راهبردی توسعه منطقه گفتگو کرد.

  حجت الاسلام و المسلمین مظفرتاجی در این دیدار ضمن خوش آمد و تبریک نیمه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر (عج) بیان کرد: هدف قیام امام زمان (عج) برپایی عدالت است. عدالت در همه ارکان و شئونات آن؛ عدالت اجتماعی، فرهنگی و از همه مهمتر عدالت اقتصادی. در کلام خدا و در قرآن کریم هم اهمیت توجه به آخرت در کنار توجه به دنیا و در واقع معیشت مردم به یک میزان در نظر گرفته شده است.

  امام جمعه چناران در ادامه افزود: انتظار ما در برنامه ریزی هایی که صورت می گیرد این است که توجه ویژه ای به امر اقتصاد و معیشت مردم در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت صورت پذیرد. البته در کنار وجهه اقتصادی باید مبانی و زیرساخت ها و پیوست های فرهنگی و اجتماعی هم دیده شود تا خدای نکرده به دام اقتصاد لیبرالی نیافتیم.

  مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی ضمن ابراز خرسندی از مسئولیتی که به عهده سازمان عمران و توسعه رضوی به عنوان معین اقتصادی منطقه چناران گذاشته شده است عنوان کرد: خدمت به مردم از جمله بهترین عبادات است. مقام معظم رهبری نیز تأکید می کنند که از جمله اجرهایی که خداوند نقداً به انسان عطا می کند، فرصت خدمت به مردم و کسب رضایت ایشان است.

  مدیرعامل سازمان رمز موفقیت در مسئولیت ها را توجه به شیوه مدیریت جهادی دانست و افزود: هرجا همدلی وهمراهی بین مسئولین و مردم اتفاق افتاد، کسب رضایت مردم به عنوان اصل اساسی در نظر گرفته شد، ایثارگری و از خودگذشتگی در مسئولین ملاک عمل قرار گرفت و در نهایت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان هدف غایی انتخاب شد، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگی به وقوع خواهد پیوست. در واقع این چهار رکن مدیریت جهادی همیشه راهگشا بوده است.

  مهندس اکبریان با اشاره به تأکید تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر اساس کار قرار دادن خدمت رسانی به مردم، گفت: آستان قدس رضوی در طراحی برنامه ها و اجرای پروژه ها همواره 3 هدف را مدنظر قرار داده است. حفظ و ارتقاء عین موقوفه، تعریف و اجرای پروژه هایی که باعث توسعه و آبادانی منطقه شود و در نهاییت ایجاد رضایت و جلب مشارکت مردم.

  در پایان این دیدار مدیرعامل سازمان با اشاره به تدوین سند راهبردی توسعه منطقه افزود: بعد از تصویب این سند شرح وظایف دستگاه ها و نهادهای مختلف مشخص خواهد شد و بعد از آن می توانیم با قدرت وارد مرحله اجرا شویم. امیدواریم با همراهی امام جمعه محترم چناران و همچنین مدیران شهری و منطقه ای برای تحقق سریعتر اهداف تعیین شده اقدام کنیم و نهاد مردمی معین اقتصادی شهرستان چناران را به ریاست امام جمعه محترم ایجاد نماییم.

  نظر خود را وارد نمایید.