Filters
  Preferences
  جستجو

  جلسه با آقای مهندس حیدری، شهردار محترم منطقه 6 مشهد مقدس

  جلسه با آقای مهندس حیدری، شهردار محترم منطقه 6 مشهد مقدس

  جلسه مدیرعامل محترم سازمان و هیأت همراه با آقای مهندس حیدری، شهردار محترم منطقه 6 مشهد مقدس

  🔹در ابتدای این جلسه آقای مهندس حیدری ضمن قدردانی از فعالیت های سازمان عمران و توسعه رضوی، همکاری و هماهنگی بین شهرداری و آستان قدس رضوی را در جهت پیشرفت و توسعه شهری بسیار مهم دانستند و افزودند: ما به عنوان شهرداری قرار نیست در مقابل سرمایه گذاران و حامیان توسعه و اشتغال قرار بگیریم بلکه مأموریت ما همکاری و همراهی با این موضوعات است.

  🔹از این رو تمامی ظرفیت های شهرداری برای همراهی و مشارکت با سازمان عمران و توسعه رضوی جهت انجام پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری از جمله پروژه "کشورجم" آماده همکاری است.

  🔹در ادامه مدیرعامل محترم سازمان ضمن تبریک به آقای مهندس حیدری جهت انتصاب ایشان، ابراز امیدواری کردند که در سایه الطاف حضرت رضا (ع) شاهد اتفاقات خوبی در راستای خدمت به شهروندان و زائران امام رضا (ع) در این منطقه باشیم.

  🔹ایشان همچنین افزودند: سازمان عمران و توسعه رضوی جزء 5 سازمان عمرانی آستان قدس رضوی می باشد و از میان این 5 سازمان تنها ارگانی است که مأموریت انجام پروژه های عمرانی عام المنفعه را بر عهده دارد. پروژه هایی نظیر مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی، مجتمع های آموزشی، مجتمع های فرهنگی و سایر پروژه هایی که برای عمران و آبادنی مناطق کم برخوردار از سوی تولیت معزز آستان قدس رضوی برای سازمان تعریف می شود.

  🔹آقای اسماعیلی با اشاره به فوایدی که این پروژه های عام المنفعه برای زائران امام رضا (ع) دارد، بیان کردند: سال گذشته بالغ بر 14 میلیون نفر از مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی آستان قدس رضوی استفاده کرده اند که بر اساس آمار اعلام شده از سوی پلیس راهور این مجتمع ها نقش مهمی در کاهش تصادفات جاده ای داشته اند.

  🔹مدیرعامل محترم سازمان به فعالیت های بازرگانی و تولیدی سازمان نیز اشاره داشتند و افزودند: مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی با اشتغال 350 نفر به صورت مستقیم و بالغ بر هزار نفر به صورت غیر مستقیم در 3 شیفت کاری در حال تولید محصول می باشد. کیفیت محصولات هبلکس رضوی به گونه ایست که توانسته ایم سهم خوبی در بازار کشورهایی نظیر ترکیه و عراق داشته باشیم. همچنین این محصول در بازار ایران نیز به میزان بالایی در پروژه های عمرانی دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

  🔹توان فنی و مهندسی سازمان از دیگر نکاتی بود که مدیرعامل محترم سازمان به آن اشاره کردند و گفتند: طراحی و نظارت بر ساخت ورزشگاه 25 هزار نفری امام رضا (ع) که بنا بر اعلام وزارت ورزش و جوانان در میان 10 ورزشگاه برتر دنیا قرار دارد، نمونه ایست از توان بالای فنی سازمان عمران و توسعه رضوی.

  🔹در پایان جلسه هدیه ای از سوی مدیرعامل محترم سازمان به شهردار محترم منطقه 6 مشهد اهدا گردید.

  نظر خود را وارد نمایید.