Filters
  Preferences
  جستجو

  تولید یک میلیون و 500 هزار ماسک توسط موسسه عمران و توسعه رضوی

  تولید یک میلیون و 500 هزار ماسک توسط موسسه عمران و توسعه رضوی

  مدیر دفتر پیشرفت منطقه‌ای چناران موسسه عمران و توسعه رضوی از تولید بالغ بر یک میلیون و 500 هزار عدد ماسک به همت این موسسه خبر داد.

  سید سلمان صفاریان در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: از اواخر سال گذشته هم زمان با شیوع ویروس کرونا و کمبود تولید ماسک بهداشتی متناسب با نیاز مردم، ضرورت ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک بیش از پیش احساس شد.
  وی ادامه داد: موسسه عمران و توسعه رضوی در همین راستا افراد مستعد را شناسایی و با تأمین تجهیزات مورد نیاز و مواد اولیه، نسبت به تولید ماسک اقدام کرد.
  مدیر دفتر پیشرفت منطقه ای چناران موسسه عمران و توسعه رضوی با اشاره به ایجاد چندین کارگاه تولید ماسک در چناران خاطرنشان کرد: با دریافت مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی، نخستین کارگاه در فروردین ماه راه اندازی و در ادامه دو کارگاه دیگر اضافه شد.
  صفاریان درباره جنس ماسک های تولید شده گفت: این ماسک ها سه لایه و از جنس اسپان باند و ملت بلون هستند که با دستگاه های مخصوص پس از تولید ضدعفونی و بسته بندی می شوند.
  وی تنظیم قیمت بازار را از جمله اهداف راه اندازی واحدهای تولید ماسک عنوان کرد و افزود: بدین ترتیب علاوه بر تأمین بخشی از ماسک مورد نیاز استان، زمینه اشتغال زایی برای افراد زیادی فراهم شده است.
  مدیر پیشرفت منطقه‌ای موسسه عمران و توسعه رضوی ادامه داد: تاکنون 15 هزار ماسک به صورت عام المنفعه در اختیار مردم مناطق محروم و کم برخوردار چناران قرار داده شده است.

  نظر خود را وارد نمایید.