Filters
  Preferences
  جستجو

  تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار مدیران سازمان اقتصادی رضوی تأکید کردند: توجه به افزایش کیفیت تولیدات با در نظر گرفتن منافع مردم در شرکت‌های آستان قدس رضوی

  تولیت معزز آستان قدس رضوی در دیدار مدیران سازمان اقتصادی رضوی تأکید کردند: توجه به افزایش کیفیت تولیدات با در نظر گرفتن منافع مردم در شرکت‌های آستان قدس رضوی

  حجت الاسلام والمسلمین احمدمروی در دیدار با مدیران سازمان اقتصادی رضوی اظهار کردند: کیفیت مسئله بسیار مهمی است که در تولیدات شرکت‌های زیرمجموعه آستان قدس رضوی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، ایمان داریم که در صورت در نظر گرفتن منافع مردم، خداوند برکت خواهد داد.

  ایشان افزودند: یک نگاه در مسائل اقتصادی صرفاً متمرکز بر سود است و به هیچ مسئله دیگری توجه ندارد اما آستان قدس رضوی برخلاف این نگاه سودمحور نیست و در هر فعالیت اقتصادی، رضایت حضرت رضا(ع) برای ما اهمیت دارد. 🔹حجت الاسلام والمسلمین مروی ابراز کردند: در هیچ یک از بخش‌های اقتصادی آستان قدس رضوی کسب سود به هر قیمتی مدنظر ما نیست و تأکید داریم که در تمامی فعالیت‌ها، پیوست فرهنگی متناسب با موضوع آن مدنظر قرار گیرد.

  تولیت معزز آستان قدس رضوی گفتند: سلامت مردم در تولید محصولات کشاورزی باید مدنظر قرار گیرد؛ برای تحقق این مهم می‌توان از روش‌های ارگانیک بهره گرفت حتی اگر سود کمتری نصیب آستان قدس رضوی شود. حق نداریم سلامتی مردم را فدای سود بیشتر کنیم.

  گفتنی است در ادامه این دیدار، مهندس اکبریان مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی رئوس فعالیت های سازمان را به محضر تولیت معزز آستان قدس رضوی ارائه کرد و اظهار داشت: سازمان عمران و توسعه رضوی با سابقه ای بالغ بر 27 سال در راستای خدمت به محرومان و رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار از طریق اجرای پروژه های عام المنفعه عمرانی فعالیت کرده است. فعالیت های مرتبط با معین اقتصادی سرخس و چناران به نمایندگی از آستان قدس رضوی و همینطور طراحی و برنامه ریزی برای توسعه بافت فرسوده حاشیه شهر مشهد نیز از جمله مأموریت های جدید سازمان است که امیدواریم با بهترین کیفیت اجرا گردد تا مردم بتوانند از خدمات آن بهره مند گردند.

  نظر خود را وارد نمایید.