Filters
  Preferences
  جستجو

  تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند

  تولیت معزز آستان قدس رضوی بر حفظ منافع و حل مشکلات کارگری با برنامه ریزی مناسب در این سازمان تاکید کردند

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت معزز آستان قدس رضوی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی دیدار کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در مراسم دیدار با صدها نفر از کارگران آستان قدس رضوی که به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در تالار ولایت حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفتند: هر کسی در هر کاری باید جایگاه خود را بسیار مهم بداند و آن را ارج نهد و تمام تلاش خود را برای انجام آن به بهترین نحو ممکن به کار گیرد.

  ایشان افزودند: در زندگی به رزق حلال باید بسنده کرد و اطمینان داشت که خداوند برکت آن را خواهد داد.

  تولیت معزز آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه القای یأس، ناامیدی و بی‌اعتمادی به خود، از دسیسه‌های دشمن برای ملت ایران است، افزودند: در دوران طاغوت برای نهادینه کردن یأس و عدم اعتماد به خود در جامعه بسیار تلاش می‌شد، اما در این چهل سال ملت ایران با پیشرفت در عرصه‌های مختلف نشان داد که از توانایی‌های بسیار بالایی برخوردار است.

  حجت الاسلام والمسلمین مروی ادامه دادند: در آستان قدس رضوی تا جایی که بتوانیم به کارگران در چار چوب مقررات و ضوابط خدمت خواهیم کرد و دغدغه‌های آن‌ها را دغدغه خود می‌دانیم.

  در ادامه ایشان اظهار داشتند: نسبت به حفظ منافع و رضایت کارگران تاکید داریم و مدیران اجرایی باید با برنامه ریزی مناسب در جهت حل مشکلات این قشر زحمتکش تلاش کنند.

  حجت الاسلام و المسلمین مروی با اشاره به اینکه مدیران باید مشکلات و تنگنای مالی را تجربه کنند تا بتوانند سخن کارگران را درک کنند، تاکید کردند: به مدیران توصیه می‌کنم که کارگران را همانند برادران و فرزندان خود بدانند و با این چشم به آن‌ها بنگرند.

  نظرات
  03/06/2019 01:15 ق.ظ
  جناب حاج آقای مروی
  با سلام
  لطفا یک سری هم به زیر مجموعه خود بزنید (هتل قصرالضیافه امام رضا ع ) و ببینید چقدر در حق پرسنل اجحاف میشود و از سال 1386 تا کنون هنوز پرسنل هتل از هیچگونه امکانات آستان قدس استفاده نمیکنند و حقوق کارکنان را براحتی هر مدیری که میاید ضایع میکند
  نظر خود را وارد نمایید.