Filters
  Preferences
  جستجو

  بازدید آقای مهندس تقی زاده خامسی،شهردار محترم مشهد از بازار امام رضا (ع)

  بازدید آقای مهندس تقی زاده خامسی،شهردار محترم مشهد از بازار امام رضا (ع)

  بازدید آقای مهندس تقی زاده خامسی،شهردار محترم مشهد به همراه مدیرعامل محترم سازمان و هیاُت همراه از بازار امام رضا (ع) در خصوص بررسی و رفع مشکلات ساختمانی، زیباسازی و ایمن سازی بازار                                                   عکس های بیشتر

   

  در این بازدید مدیرعامل محترم سازمان ضمن خوش آمد به شهردار محترم مشهد و هیات همراه اعلام کرد: سازمان عمران و توسعه رضوی در راستای بهسازی بازار، طی یک سال گذشته عملیات کف سازی و نصب نرده ها را به اتمام رسانده و در حال حاضر زیباسازی ورودی مغازه ها در دستور کار قرار داردایشان افزودند: طراحی های مورد نیاز برای ایمن سازی، مقام سازی و بهسازی بازار امام رضا (ع) انجام شده است و پس از اخذ مجوز های مربوطه  از سوی شهرداری عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
   در ادامه شهردار محترم مشهد ضمن ابراز خرسندی از فعالیت هایی که طی یک سال اخیر در بازار امام رضا (ع) توسط سازمان عمران و توسعه رضوی انجام شده است بیان داشتند: بازار امام رضا (ع) بازاری است که مورد رجوع مردم است و سالانه 20 میلیون زائر به آن مراجعه میکنند. این عزم آستان قدس برای بازاریان بازار امام رضا (ع) غنیمت است و باید قدر آن را دانست. ما نیز به عنوان شهرداری مشهد در این مسیر همراه شما هستیم. همراهی ما در محدوده این است که این پیرایش و بهسازی با کمترین نقص انجام شود.
   ایشان افزودند: طرح هایی که پیش بینی شده است، طرح های مناسبی است که باید موافقت و همراهی مردم و کسبه را نیز به خود جلب کند و به نظرم اینطور هم خواهدشد. ایمن سازی بازار باید جزء اولویت های این فرآیند قراربگیرد و نباید از آن به سادگی گذر کرد.
   آقای مهندس تقی زاده خامسی در بخش دیگری از این بازدید به موضوع امکانات عمومی بازار اشره کردند و افزودند: کمبود سرویس بهداشتی یکی دیگر از مشکلات اصلی بازار است که متاسفانه مربوط به سازندگان آن می شود اما در هر صورت باید فکر جدی برای حل این مشکل نمود که خوشبختانه در طراحی های سازمان عمران و توسعه رضوی به خوبی به آن پرداخته شده است. گویا زمینی در مجاورت بازار توسط سازمان خریداری شده تا عملیات ساخت نمازخانه  و سرویس بهداشتی در این زمین آغاز شود.

   

  نظر خود را وارد نمایید.